| Size | Standard |
|---|---|
| Temperature Rise | 80degree Max |
| Local Service Location | None |
| Sample | Charged Sampled Available |
| Speed Fbk Sel | Incremental |
| Rated Power | 185kW(250HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 380A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Delivery Time | 5-8 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 100000 PCS |
| Place of Origin | Germany |
| Brand Name | Bosch Rexroth |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Application | Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
|---|---|
| Userinterface | HMI Touchscreen / Remote Monitoring |
| Protectionrating | IP54 / IP55 / IP65 |
| Efficiencyclass | IE2, IE3, IE4 |
| Voltage | 220V, 380V, 415V, 440V |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |