| Rozmiar | Standard |
|---|---|
| Wzrost temperatury | 80Degree Max |
| Lokalna lokalizacja serwisu | Nic |
| Próbka | Próbki pobrane dostępne |
| Prędkość Sprz. Zwrotnego | Przyrostowe |
| Moc znamionowa | 185 kW (250 KM) |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy 380-440 V AC (±15%) |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 380A |
| Częstotliwość wyjściowa | 0,1–400 Hz |
| Czas dostawy | 5-8 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 100000 SZT |
| Miejsce pochodzenia | Niemcy |
| Nazwa handlowa | Bosch Rexroth |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI / zdalny monitoring |
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| Klasa efektywności | IE2, IE3, IE4 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 415 V, 440 V |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |