| Typ wyjścia | Przekaźnik, tranzystor, wyjście analogowe |
|---|---|
| Napięcie robocze | 24 V AC/DC |
| Liczba wyników | 16 wejść cyfrowych |
| Certyfikaty | CE, UL, RoHS |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Metody płatności | T/T, PAYPAL, WESTERN UNION |
|---|---|
| Użytkownik | Studenci, inżynierowie itp. |
| Moc wyjściowa | 0,18 kW-315 kW |
| Port | Kanton/Hongkong |
| system sterowania | Servopo Kontrola |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 |
| Nazwa handlowa | Rexroth |
| Orzecznictwo | Brand new original |
| Długość linii | 20cm |
|---|---|
| Głębokość | 105 |
| Woltaż | 24 V prądu stałego |
| Kąt kroku | 1,8 ± 5% stopnia/krok |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Typ napięcia zasilania | AC |
|---|---|
| Możliwość rozbudowy | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Liczba punktów I/OP | Od 8 do 1024+ |
| Producent | Siemensa |
|---|---|
| Pamięć | 50kB |
| Punkty wejściowe | 28 |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Waga | 0,3 kg |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Moc | Duże obciążenie: 3,0 kW / Lekkie obciążenie: 4,0 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V - 480 V 50/60 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | Sterowanie V/F, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| Przeciążalność | Duże obciążenie: 150% przez 60 s; Lekkie obciążenie: 120% przez 60 s |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Standardy bezpieczeństwa | CE, UL, ROHS zgodny |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Instalacja | Kolejka do mocowania panelu / din |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |