| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Model | R37DRN80M4 |
| Rodzaj silnika | DRN80M4 3-fazowy silnik asynchroniczny |
| Władza | 00,75 kW (1 KM) |
| Polacy | 4 bieguny |
| Prędkość (50Hz/60Hz) | 1450/1500 obrotów na minutę / 1745~1751 obrotów na minutę |
| Wskaźnik redukcji | 36.72 (regulowalne w zależności od zastosowania) |
| Moment wyjściowy | 150 Nm (nazwa) / 200 Nm (maksymalnie) |
| Klasa wydajności | IE3 |
| napięcie | 220-230 V Δ / 380-400 V Y (50 Hz); 230/460 V (60 Hz) |
| Obudowa | IP54/IP55 |
| Klasa izolacji | F (155°C) |
| Waga | ~22,5 kg (netto) |
| Wstawianie | M6 (horyzontalnie) |
| Pozycja skrzynki końcowej | 270° (typ T) |