| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Maat | 90x29x42mm |
|---|---|
| Doorlooptijd | Normaal gesproken ongeveer 7 dagen |
| Continue stroom | 3.5 Wapens |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Systeemchipset | Intel 845GV |
| Uitvoer | ≤ 15mA (5.0) |
|---|---|
| Koppelconstante | 6.01 Nm/arms |
| Snelheid | Rood, blauw, paars, roze, goud, zilver, zwart, wit |
| Voorraad | Rijk |
| Maximale werkspanning | 325V |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Uitgangspunten | 24 punten. |
| Geheugen_Capaciteit | 50 kB |
| Onderdeelnr | Z-8TR1 |
| Vochtigheidsbereik | 0-95% niet-condenserend |
|---|---|
| Montagetype | Wandmontage of paneelmontage |
| Controlemethode | V/F controle, Vectorcontrole, de Vectorcontrole van Sensorless |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Overbelastingscapaciteit | 150% gedurende 1 minuut |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 STUKS |
| Merknaam | Rexroth |
| Certificering | Brand new original |
| Invoerpunten | 100-2 |
|---|---|
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20 tot 60 °C |
| Kleur | Normaal |
| Vervaardiging | Siemens |
| Isolatieklasse | Klasse B |
|---|---|
| Versnellingsmateriaal | Staal |
| Systeemchipset | Intel 845GV |
| Stroom | 50W-5.0 kW |
| Nominaal koppel | 4.0N.m |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Uitvoer | ≤ 15mA (5.0) |
| Rotatie hoek | 360° |
| Maat | Standaard |
| Versnellingsbak | Alle metalen uitrusting |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Uitvoer | ≤ 15mA (5.0) |
| Rotatie hoek | 360° |
| Maat | Standaard |
| Versnellingsbak | Alle metalen uitrusting |