| Merk | INVT |
|---|---|
| Model | GD20-2R2G-4 |
| Stroom | Beschikbaar |
| Spanning | driefasige 380v |
| Type | Vectorfrequentieomvormer voor algemeen gebruik (constant koppel) |
| Stroom | Zware belasting: 0,75 kW / Lichte belasting: 1,5 kW |
|---|---|
| Ingangsspanning | 380–480 V wisselstroom, driefasig |
| Uitgangsfrequentie | 0–400 Hz |
| Controlemodus | V/F, SVC, FVC |
| Overbelastingscapaciteit | Zware belasting: 150% voor jaren 60; Lichte belasting: 120% voor jaren 60 |
| Stroom | Zware belasting: 1,5 kW / Lichte belasting: 2,2 kW |
|---|---|
| Ingangsspanning | 380–480 V wisselstroom, driefasig |
| Uitgangsfrequentie | 0–400 Hz |
| Controlemodus | V/F, SVC, FVC |
| Overbelastingscapaciteit | Zware belasting: 150% voor jaren 60; Lichte belasting: 120% voor jaren 60 |
| Stroom | 4 kW (zware belasting G) / 5,5 kW (lichte belasting P) |
|---|---|
| Invoer | Driefasig 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Uitvoer | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Controlemodus | SVC/FVC/V/F |
| Overbelastingscapaciteit | 1:100 (SVC); 1:1000 (FVC) |