| Start koppel | 150% bij 0,5 Hz |
|---|---|
| Ingangsspanning | 200-480 V wisselstroom |
| Overbelastingscapaciteit | 150% gedurende 1 minuut |
| Afmetingen | Varieert per model |
| Uitgangsfrequentie | 0-400 Hz |
| Levertijd | 5-8 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 10000 |
| Plaats van herkomst | Sjanghai |
| Merknaam | Schneider |
| Industrie | PRODUCTIE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Gebruikersinterface | HMI-touchscreen / software-interface |
| Uitbreidingsmogelijkheden | Modulaire uitbreiding ondersteund |
| Koelmethode | Luchtgekoeld of vloeistofgekoeld |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Controlemethode | V/F controle, Vectorcontrole, de Vectorcontrole van Sensorless |
| Montagetype | Wandmontage of paneelmontage |
| Omgevingstemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling (ventilator) |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
|---|---|
| Operatingtemperaturerange | -20°C to 60°C |
| Weight | 500 grams |
| Memory | 1 |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| type | Automatiseringsysteem |
|---|---|
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Installatie | Paneelmontage / DIN-rail |
| Afmetingen | 200 mm x 150 mm x 100 mm |
| Stroom | 3 kW (zware belasting G) / 4 kW (lichte belasting P)) |
|---|---|
| Invoer | Driefasig 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Uitvoer | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Controlemodus | SVC/FVC/V/F |
| Overbelastingscapaciteit | 1:100 (SVC); 1:1000 (FVC) |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
|---|---|
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Vervaardiging | Siemens |
| Outputmethode | transistor |
| Uitgangstype | Relais |
|---|---|
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Versnelling/vertragingstijd | 0,1 tot 6000 seconden |
|---|---|
| Uitgangsfrequentie | 0-400 Hz |
| Montagetype | Wandmontage of paneelmontage |
| Controlemethode | V/F controle, Vectorcontrole, de Vectorcontrole van Sensorless |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |