| Początkowy moment obrotowy | 150% przy 0,5 Hz |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200-480 V AC |
| Przeciążalność | 150% przez 1 minutę |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Czas dostawy | 5-8 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 10000 |
| Miejsce pochodzenia | Szanghaj |
| Nazwa handlowa | Schneider |
| Przemysł | PRODUKCJA |
|---|---|
| Zakres temperatury roboczej | -10°C do 50°C |
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI/interfejs oprogramowania |
| Możliwość rozbudowy | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Metoda chłodzenia | Chłodzone powietrzem lub chłodzone cieczą |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| Typ mocowania | Montaż na ścianie lub na panelu |
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrzem (wentylator) |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
|---|---|
| Operatingtemperaturerange | -20°C to 60°C |
| Weight | 500 grams |
| Memory | 1 |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| typ | System automatyzacji |
|---|---|
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Instalacja | Kolejka do mocowania panelu / din |
| Wymiary | 200 mm x 150 mm x 100 mm |
| Moc | 3kW (duże obciążenie G) / 4kW (lekkie obciążenie P)) |
|---|---|
| Wejście | Trójfazowe 380–480 V, 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Wyjście | 0–400 Hz, trójfazowe 0–480 V |
| Tryb sterowania | SVC/FVC/V/F |
| Przeciążalność | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
|---|---|
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Producent | Siemensa |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
|---|---|
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Czas przyspieszania/hamowania | 0,1 do 6000 sekund |
|---|---|
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Typ mocowania | Montaż na ścianie lub na panelu |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |