1.Productenoverzicht
GD290-5R5G/7R5P-4 is een vectorfrequentiekonverter van de Inventec Goodrive290-serie met hoge prestaties, met een driefasig 380V-niveau, met ** 5,5 kW constant koppel (G / 7).5kW variabel koppel (P)** dubbele nominaleHet voldoet aan de snelheidsregeling en de energiebesparende eisen van meerdere industrieën.
2Voordelen van het product
a. Uitstekende besturingsprestaties: Ondersteunt drie SVC/FVC/V/F-modi, met een hoog startmoment van 0,5 Hz/150%, en stabiele start bij zware belasting.
b. Hoge betrouwbaarheid: ingebouwde C3-filter (compatibel met 50-meter motorkabels) en gelijkstroomreactor; dikker circuitbord met drie lagen beschermende coating,met een vermogen van meer dan 50 W,.
c. Significante energiebesparing: ECO-algoritme van nieuwe generatie + intelligente slaapmodus, met een opmerkelijke vermindering van het energieverbruik onder lichte belasting/loze belasting.
Gemakkelijk te gebruiken en uitbreidbaar: compact boekachtig ontwerp; standaard met Modbus-RTU, optionele met PROFINET en andere communicatie; ingebouwde reminstallatie, multi-pompcirculatie en andere functies.
| Project | Parameter |
|---|---|
| Model | GD290-5R5G/7R5P-4 |
| Kracht | G-type: 5,5 kW (constant koppel); P-type: 7,5 kW (variabel koppel) |
| Invoer | Driedimensionale schakelaars |
| Output | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Besturingsmodus | SVC/FVC/V/F |
| Snelheidsverhouding | SVC:1:200 |
| Communicatie | Standaard: Modbus, optioneel: PROFINET, PROFIBUS-DP, CANopen |
| Bescherm | IP20, anti-corrosieve coating van de circuitplaat |
| Omgevingstemperatuur | -10°C tot +40°C |