1.Ürün Genel Görünümü
GD290-5R5G/7R5P-4, Inventec Goodrive290 serisi yüksek performanslı vektör frekans dönüştürücüsüdür, üç fazlı 380V seviyesine sahiptir ve ** 5.5kW sabit tork (G) / 7.5kW değişken tork (P)** ikili değerlendirmeHem ağır yüklü hem de yük pompası ve su pompası türlerine hitap eder ve birden fazla endüstrinin hız düzenlemesi ve enerji tasarrufu gereksinimlerini karşılar.
2Ürün Avantajları
Mükemmel kontrol performansı: Yüksek başlangıç tork 0.5Hz/150% ve istikrarlı ağır yük başlatma ile SVC / FVC / V / F üç modunu destekler.
b. Yüksek güvenilirlik: Dahili C3 filtresi (50 metrelik motor kablolarıyla uyumlu) ve DC reaktörü; üç katmanlı koruyucu kaplama ile kalınlaştırılmış devre kartı,Geniş sıcaklık aralığında çalışmaya uygun.
C. Önemli enerji tasarrufu: Yeni nesil ECO algoritması + akıllı uyku modu, hafif yük / hiç yük koşullarında önemli ölçüde enerji tüketiminde azalma.
d. Kullanımı kolay ve genişletilebilir: Kompakt kitap benzeri tasarım; Modbus-RTU ile standart, PROFINET ve diğer iletişim ile isteğe bağlı; yerleşik fren ünitesi, çok pompa dolaşımı ve diğer işlevler.
| Proje. | Parametreler |
|---|---|
| Model | GD290-5R5G/7R5P-4 |
| Güç | G tipi: 5.5kW (daimi tork); P tipi: 7.5kW (değişken tork) |
| Giriş | Üç fazlı 380-480V, 50/60Hz (47-63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modunda. | SVC/FVC/V/F |
| Hız oranı | SVC:1:200 |
| İletişim | Standart: Modbus. İsteğe bağlı: PROFINET, PROFIBUS-DP, CANopen |
| Korumak | IP20, Çember kartının korozyona karşı kaplama |
| Çevre sıcaklığı | -10°C~+40°C |