| Brand | INVT |
|---|---|
| Model | GD20-2R2G-4 |
| Power | 2.2KW |
| Voltage | Three-phase 380V |
| Type | General-purpose Vector Frequency Converter (constant Torque) |
| Power | Heavy Load: 0.75kW / Light Load: 1.5kW |
|---|---|
| Input Voltage | 380–480V AC, Three-phase |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F、SVC、FVC |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | Heavy Load: 1.5kW / Light Load: 2.2kW |
|---|---|
| Input Voltage | 380–480V AC, Three-phase |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F、SVC、FVC |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | 4kW (Heavy-duty G) / 5.5kW (Light-load P) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0 - 400Hz, Three-phase 0 - 480V |
| Control Mode | SVC/FVC/V/F |
| Overload Capacity | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |