| Μάρκα | ΕΝΤ |
|---|---|
| Μοντέλο | GD20-2R2G-4 |
| Εξουσία | 2,2 KW |
| Δυναμικό | Τριφογενής 380v |
| Τύπος | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας γενικής χρήσης (σταθερή ροπή) |
| Εξουσία | Βαρύ φορτίο: 0,75 kW / Ελαφρύ φορτίο: 1,5 kW |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 380–480V AC, τριφασικό |
| Συχνότητα εξόδου | 0–400 Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | V/F, SVC, FVC |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Βαρύ φορτίο: 150% για τη δεκαετία του '60. Ελαφρύ φορτίο: 120% για 60s |
| Εξουσία | Βαρύ φορτίο: 1,5 kW / Ελαφρύ φορτίο: 2,2 kW |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 380–480V AC, τριφασικό |
| Συχνότητα εξόδου | 0–400 Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | V/F, SVC, FVC |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Βαρύ φορτίο: 150% για τη δεκαετία του '60. Ελαφρύ φορτίο: 120% για 60s |
| Εξουσία | 4kW (βαρέως τύπου G) / 5,5 kW (Ελαφρύ φορτίο P) |
|---|---|
| Εισαγωγή | Τριφασικά 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Παραγωγή | 0 - 400Hz, τριφασικό 0 - 480V |
| Λειτουργία ελέγχου | SVC/FVC/V/F |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 1:100 (SVC);1:1000(FVC) |