| Marka | INVT |
|---|---|
| Modeli | GD20-2R2G-4 |
| Güç | 2,2 kW |
| Gerilim | üç fazlı 380v |
| Tip | Genel amaçlı vektör frekans dönüştürücü (sabit tork) |
| Güç | Ağır yük: 0,75kW / Hafif yük: 1,5kW |
|---|---|
| Giriş voltajı | 380–480V AC, üç fazlı |
| Çıkış Frekansı | 0–400 Hz |
| Kontrol modu | V/F, SVC, FVC |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Ağır yük: 60 saniye boyunca %150; Hafif yük: 60 saniye için %120 |
| Güç | Ağır yük: 1,5kW / Hafif yük: 2,2kW |
|---|---|
| Giriş voltajı | 380–480V AC, üç fazlı |
| Çıkış Frekansı | 0–400 Hz |
| Kontrol modu | V/F, SVC, FVC |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Ağır yük: 60 saniye boyunca %150; Hafif yük: 60 saniye için %120 |
| Güç | 4kW (Ağır hizmet G) / 5,5kW (Hafif yük P) |
|---|---|
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |