1.Ürün Genel Görünümü:
GD290 serisi, InverterTech'in yeni nesil yüksek performanslı evrensel vektör frekans dönüştürücüdür.ve FVC (sensör tabanlı vektör) kontrolü, 0,75kW'dan 500kW'a kadar motorlarla uyumludur ve 380~480V geniş bir giriş voltaj aralığına sahiptir. Yüksek hassasiyeti, yüksek güvenilirliği ve yüksek maliyet etkinliğini vurgular.ve endüstriyel hız kontrolü senaryolarının çoğuna uygundur.
2.Ürün Avantajları:
a. Mükemmel Kontrol:% 150 aşırı yükleme torklu 0.5Hz çıkış, düşük hızda güçlü ve hızlı yanıt; servo ile karşılaştırılabilir doğrulukla kodlayıcı kapalı döngü kontrolünü destekler.
b. Istikrarlı ve Dayanıklı: Dahili C3 filtre + DC reaktörü; kalınlaştırılmış üç-kanıt devre kartı, toz-kanıtlı, nem-kanıtlı ve korozyon-kanıtlı; CE / RoHS sertifikası.
C. Önemli Enerji Tasarrufu: ECO algoritması + akıllı uyku modu, fanlar ve pompalar için tipik olarak %20~40% enerji tasarrufu.
d. Kullanımı Kolay ve Esnek: LCD klavye, 24V güvenlik hata ayıklama; yerleşik fren ünitesi (110kW'a kadar); Profinet/Modbus/CANopen iletişimini destekler.
e. Küçük Boyut ve Yüksek Güç: Alan tasarrufu için kitap şeklinde, duvar / ray monte kurulumunu destekler ve kompakt kabine düzenleri için uygundur.
3.Teknik özellikler(GD290-0R7G/1R5P-4)
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | GD290-0R7G/1R5P-4 |
| Güç | Ağır yük: 0.75 kW / Hafif yük: 1.5 kW |
| Giriş voltajı | 380V 480V AC, üç fazlı |
| Çıkış sıklığı | 0 ¢ 400 Hz |
| Kontrol modunda. | V/F,SVC,FVC |
| Aşırı yükleme kapasitesi | Ağır yük: 60'lar için% 150; Hafif yük: 60'lar için% 120 |
| İletişim | Modbus RTU, isteğe bağlı Profinet/DP/CANopen |
| Koruma | IP20, üç kanatlı devre kartı |
| Kurulum | Duvar montu / ray montu |