| Marka | INWT |
|---|---|
| Model | GD20-2R2G-4 |
| Moc | 2,2 kW |
| woltaż | trójfazowe 380 V |
| Typ | Wektorowa przetwornica częstotliwości ogólnego przeznaczenia (stały moment) |
| Moc | Duże obciążenie: 0,75 kW / Lekkie obciążenie: 1,5 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 380–480 V AC, trójfazowe |
| Częstotliwość wyjściowa | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | V/F, SVC, FVC |
| Przeciążalność | Duże obciążenie: 150% przez 60 s; Lekkie obciążenie: 120% przez 60 s |
| Moc | Duże obciążenie: 1,5 kW / Lekkie obciążenie: 2,2 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 380–480 V AC, trójfazowe |
| Częstotliwość wyjściowa | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | V/F, SVC, FVC |
| Przeciążalność | Duże obciążenie: 150% przez 60 s; Lekkie obciążenie: 120% przez 60 s |
| Moc | 4 kW (ciężkie obciążenie G) / 5,5 kW (lekkie obciążenie P) |
|---|---|
| Wejście | Trójfazowe 380–480 V, 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Wyjście | 0–400 Hz, trójfazowe 0–480 V |
| Tryb sterowania | SVC/FVC/V/F |
| Przeciążalność | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |