1.Ürün Genel Görünümü:
GD290 serisi üç fazlı 380V yüksek performanslı evrensel vektör frekans dönüştürücü, 3kW ağır yük kapasitesi ve 4kW hafif yük kapasitesine sahiptir.kitap benzeri yapı ve birden fazla hız kontrol modunu entegre ederDüzenli çalışır, hata ayıklaması kolaydır, orta ve büyük güç ile küçük ve orta boyutlu motor hız düzenlemesi için uygundur, dolaplara kompakt olarak monte edilebilir,Çok yönlüdür., ve endüstriyel geleneksel hız düzenlemesi için tercih edilen modeldir.
2.Ürün Avantajları:
a. Yeterli başlangıç gücüne ve güçlü yük sürme kapasitesine sahip düşük frekanslı yüksek torklu.
b. Üç kanatlı devre kartı tasarımı, toz-kanatlı, nem-kanatlı, şok-dayanıklı, çalışma koşullarına karşı güçlü uyarlanabilirlik.
c. Fan ve pompa ekipmanlarının güç tüketimini önemli ölçüde azaltan yerleşik enerji tasarrufu çalışma modu.
Yüksek çözünürlüklü LCD işletim paneli, basit parametreler ayarlama, net hata göstergesi.
Standart endüstriyel iletişim arayüzü, otomasyon kontrol sistemlerine kolayca bağlanır.
f. Duvar montajını ve ray montajını destekler, dolap montaj alanını tasarruf eder.
g. Geniş gerilim girişi, şebeke dalgalanması koşullarında hala istikrarlı çalışma.
h. Dahili tam koruma fonksiyonları, aşırı yüklenme, aşırı akım ve düşük voltaj koruması.
3.Teknik özellikler(GD290-003G/004P-4)
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | GD290-003G/004P-4 |
| Güç | Ağır yük: 3.0 kW / Hafif yük: 4.0 kW |
| Giriş voltajı | Üç fazlı AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Çıkış sıklığı | 0 ¢ 400 Hz |
| Kontrol modunda. | V/F kontrolü, sensörsüz vektör kontrolü |
| Aşırı yükleme kapasitesi | Ağır yük: 60'lar için% 150; Hafif yük: 60'lar için% 120 |
| İletişim | Modbus RTU |
| Koruma | IP20 |
| Soğutma yöntemi | Zorla hava soğutması |