| Εξουσία | Βαρύ φορτίο: 2,2 kW / Ελαφρύ φορτίο: 3,0 kW |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Συχνότητα εξόδου | 0–400 Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Ελέγχος V/F, έλεγχος φορέα χωρίς αισθητήρα |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Βαρύ φορτίο: 150% για τη δεκαετία του '60. Ελαφρύ φορτίο: 120% για 60s |
| Τάση λειτουργίας | 24 V AC/DC |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, RoHS |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Βάρος | 1,5 KG |
| Διαστάσεις | 200mm x 150mm x 100mm |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζει αρθρωτή επέκταση με μονάδες I/O |
| Μοντέλο | FX5U-32MT/ES |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικές Έξοδοι |
|---|---|
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Εξουσία | 2 |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ. |
| Μάρκα | MOOG |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Ονομαστική ισχύς | 75kW (100HP) |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό 380-440V AC (±15%) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz (47-63Hz) |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου | 150Α |
| Συχνότητα εξόδου | 0,1-400 Hz |
| Ονομαστική ισχύς | 132kW (180HP) |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό 380-440V AC (±15%) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz (47-63Hz) |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου | 260A |
| Συχνότητα εξόδου | 0,1-400 Hz |
| Ονομαστική ισχύς | 220kW (295HP) |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό 380-440V AC (±15%) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz (47-63Hz) |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου | 420A |
| Συχνότητα εξόδου | 0,1-400 Hz |