| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
|---|---|
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 ανάλογα με το περίβλημα |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Βαθμολογία ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
|---|---|
| Σημεία εισόδου | 36 σημεία. |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Διεπαφές επικοινωνίας | RS485, Modbus, Ethernet, Profibus (προαιρετικό) |
| Τάση εξόδου | Ρυθμιζόμενο, μέχρι την τάση εισόδου |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz ή υψηλότερη |
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
|---|---|
| Έλεγχος ροπής | Διαθέσιμος |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Βαθμολογία ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Εύρος ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200V έως 600V AC |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Αρμονικός Μετριασμός | Επιλογές ενσωματωμένου αντιδραστήρα ή φίλτρου |
| Εύρος συχνότητας εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
| Μέθοδος φρεναρίσματος | Δυναμική πέδηση, αναγεννητική πέδηση |
|---|---|
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εύρος συχνότητας | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Αρμονική παραμόρφωση | <5% |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Μέθοδος φρεναρίσματος | Δυναμική πέδηση, αναγεννητική πέδηση |
|---|---|
| Μνήμη | 50 KB |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση τοίχου, βάση πάνελ |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |