| Βαθμολογία περιβλήματος | IP20 έως IP54 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρύθμιση παραμέτρων και παρακολούθηση |
| Ροπή εκκίνησης | Έως 150% στα 0,5 Hz (VFD) |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% ονομαστικό ρεύμα για 1 λεπτό |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
| Βαθμολογία περιβλήματος | IP20 έως IP54 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρύθμιση παραμέτρων και παρακολούθηση |
| Ροπή εκκίνησης | Έως 150% στα 0,5 Hz (VFD) |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% ονομαστικό ρεύμα για 1 λεπτό |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 ανάλογα με το περίβλημα |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με την ισχύ και τον κατασκευαστή |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Λειτουργία παράκαμψης | Διατίθεται χειροκίνητη/Αυτόματη παράκαμψη |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Μοντέλο | Cpm2a-60cdr-α |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Αποδοτικότητα | Έως 98% |
|---|---|
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |
| Διαστάσεις | 90mm x 60mm x 75mm |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Χρόνος επιτάχυνσης/αποδίωξης | 0,1 έως 6000 δευτερόλεπτα |