| Ώρα ήπιας έναρξης | 0,1 έως 60 δευτερόλεπτα |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τάση εισόδου | 380V,220V,AC380V±15%,220V/380V/440V/690Vac,220/380/460/575/690V |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0-400HZ,50Hz/60Hz,0-32000Hz,0~600Hz,0,00-600,00Hz |
| Τύπος | Μετατροπείς AC-DC-AC,DC/AC,Μετατροπέας συχνότητας AC,AC,Μετατροπέας AC σε DC σε AC |
| Τύπος εξόδου | Τριπλό, Πολλαπλό |
| Τάση εξόδου | 0-380V,AC380V±15%,AC220V,220V/380V/440V/690Vac,220/380/460/575/690V |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Βαθμολογία περιβλήματος | IP20 έως IP54 |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 60 δεύτερα. |
| Τρέχον εκκίνησης | Μειωμένο ρεύμα εκκίνησης (μαλακός εκκινητής) |
| Powerrating | 0,5 kW έως αρκετά MW |
|---|---|
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τάση εξόδου | 0-480V AC |
| Χρόνος ήπιας στάσης | 0-60 δευτερόλεπτα διευθετήσιμα |
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 ανάλογα με το περίβλημα |
| Powerrating | 0,5 kW έως αρκετά MW |
|---|---|
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τάση εξόδου | 0-480V AC |
| Χρόνος ήπιας στάσης | 0-60 δευτερόλεπτα διευθετήσιμα |
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 ανάλογα με το περίβλημα |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Αποδοτικότητα | Έως 98% |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Επίδειξη | Οθόνη LCD ή LED με πληκτρολόγιο |
|---|---|
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένα ή εξωτερικά φίλτρα |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 16KB έως 1MB |
| ΕισαγωγήΣυχνότητα | 50/60 HZ |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Αερόψυκτο ή υγρόψυκτο |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Βάρος | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| ΕισαγωγήΣυχνότητα | 50/60 HZ |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Αερόψυκτο ή υγρόψυκτο |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Βάρος | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μεταβλητό Drive συχνότητας (VFD) |
| ΕισαγωγήΣυχνότητα | 50/60 HZ |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Μέρος Αρ | Ε-03B |