| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |