| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| IGBT | Infineon, Renesas |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Ροπή εκκίνησης | 150% στα 0,5 Hz |
| IGBT | Infineon, Renesas |
| βάρος | 0,59 κλ |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 0 έως 400 Hz |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερτάση, υπόταση, υπερένταση, βραχυκύκλωμα, θερμική υπερφόρτωση |
| Χρόνος ήπιας στάσης | 0,1 έως 60 δευτερόλεπτα |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |