| waga | 0,59 kg |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 0 do 400 Hz |
| Funkcje ochronne | Przepięcie, podnapięcie, przetężenie, zwarcie, przeciążenie termiczne |
| Czas miękkiego zatrzymania | 0,1 do 60 sekund |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |