| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Skalowalność | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |