| Warranty | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Inputvoltage | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Warranty | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Inputvoltage | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |