| Dimensions | Varies By Model, Typically Compact Sizes |
|---|---|
| Powersupply | 12-24 V DC |
| Responsetime | Typically 1-10 Ms |
| Operatingtemperature | -25°C To 85°C |
| Protectionrating | IP65, IP67, IP68 |
| Delivery Time | 5-7 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 pcs |
| Brand Name | Honeywell |
| Certification | Brand new original |
| Delivery Time | 5-7days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000PCS |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Schneider |
| Delivery Time | 5-7 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 PCS |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Schneider |
| Output Points | 20 |
|---|---|
| Function | Control The Speed And Torque Of Electric Motors By Varying Input Frequency And Voltage |
| Inputvoltage | Typically 200-600V AC |
| Mountingtype | Wall-mounted, Panel-mounted, Floor-standing |
| Powerrating | 0.5 KW To 1000 KW (varies By Model) |