| Typ mocowania | Montaż na ścianie, montaż na panelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Możliwość rozbudowy | Modułowy z modułami rozszerzeń |
| Metoda chłodzenia | Chłodzone powietrzem lub chłodzone cieczą |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Skalowalność | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Skalowalność | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Skalowalność | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Skalowalność | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Skalowalność | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Skalowalność | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Skalowalność | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Skalowalność | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Skalowalność | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |