| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |