| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Συχνότητα εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
|---|---|
| Powerrating | 0,5 kW έως αρκετά MW |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Χρώμα | Μαύρος, γκρίζος, άσπρος |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Προστασία | IP65, IP67, IP68 |
| Αρμονική παραμόρφωση | <5% |
| Μάρκα | ΕΝΤ |
|---|---|
| Μοντέλο | GD20-1R5G-4 |
| Εξουσία | 1,5 kw |
| Δυναμικό | Τριφογενής 380v |
| Τύπος | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας γενικής χρήσης, σταθερή ροπή |
| Περιβαλλοντική λειτουργούσα θερμοκρασία | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Εύρος συχνότητας εξόδου | 0 έως 400 Hz |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131, ISO 9001 |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| Χρόνος ήπιας στάσης | 0,1 έως 60 δευτερόλεπτα |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Μάρκα | ΕΝΤ |
|---|---|
| Μοντέλο | GD20-0R7G-4 |
| Εξουσία | 0,75 kw |
| Δυναμικό | Τριφογενής 380v |
| Τύπος | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας γενικής χρήσης, σταθερή ροπή |
| Εύρος ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Τύπος εξόδου | Τριπλό, Πολλαπλό |
| IGBT | Infineon, Renesas |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Μάρκα | ΕΝΤ |
|---|---|
| Μοντέλο | GD20-2R2G-S2 |
| Εξουσία | 2,2 KW |
| Δυναμικό | Μονοφασικό 220V |
| Τύπος | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας γενικής χρήσης, σταθερή ροπή |