| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια, Πάνελ |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Μέθοδος ψύξης | Αερόψυκτο ή υγρόψυκτο |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό, αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό, αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό, αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό, αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό, αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό, αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό, αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό, αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό, αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |