| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Ώρα ήπιας έναρξης | 0,1 έως 60 δευτερόλεπτα |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 10 W |
| Ώρα ήπιας έναρξης | 0,1 έως 60 δευτερόλεπτα |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Αποδοτικότητα | Συνήθως 95% έως 98% |
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
|---|---|
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Λειτουργία | Ελέγξτε την ταχύτητα και τη ροπή των ηλεκτρικών κινητήρων μεταβάλλοντας τη συχνότητα και την τάση ει |
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικό φίλτρο |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Μέθοδος ψύξης | Αερόψυκτο ή υγρόψυκτο |