| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |