| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Przeciążalność | 150% przez 1 minutę |
|---|---|
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od obudowy |
| Kolor | Normalna |
| Moc znamionowa | 0,5 KW do 500 KW |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
|---|---|
| Punkty wejściowe | 36 punktów. |
| Zakres częstotliwości | 0-400 Hz |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Interfejsy komunikacyjne | RS485, Modbus, Ethernet, Profibus (opcjonalnie) |
| Napięcie wyjściowe | Regulowane, do napięcia wejściowego |
|---|---|
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz lub więcej |
| Napięcie wejściowe | 200-480 V AC |
| Temperatura pracy | -10°C do 50°C |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 200–600 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Kontrola momentu obrotowego | Dostępny |
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Moc znamionowa | 0,5 KW do 500 KW |
| Zakres mocy | 0,5 KW do 500 KW |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | Zwykle od 200 V do 600 V prądu przemiennego |
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| Producent | Siemensa |
| Zakres częstotliwości | 0-400 Hz |
| Temperatura pracy | -10°C do 50°C |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Łagodzenie harmonicznych | Wbudowane opcje reaktora lub filtra |
| Zakres częstotliwości wyjściowej | 0 do 400 Hz lub więcej |
| Zakres częstotliwości | 0-400 Hz |
| Metoda hamowania | Hamowanie dynamiczne, hamowanie regeneracyjne |
|---|---|
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Zakres częstotliwości | 0 do 400 Hz lub więcej |
| Zniekształcenia harmoniczne | <5% |
| Wyświetlacz | Opcjonalne wskaźniki LCD lub LED |
| Metoda hamowania | Hamowanie dynamiczne, hamowanie regeneracyjne |
|---|---|
| Pamięć | 50kB |
| Typ mocowania | Montaż na ścianie, montaż na panelu |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |