| Κατηγορία τάσης (V) | Τριφασικό AC 380 V έως 480 V |
|---|---|
| Ισχύς (kW) | 37 |
| Ρεύμα εισόδου (A) | 90 |
| Ρεύμα παραγωγής (α) | 75 |
| Διαστάσεις (mm) | 100 (Π) x 400 (Υ) x 305 (Β) |
| Κατηγορία τάσης (V) | Τριφασικό AC 380 V έως 480 V |
|---|---|
| Ισχύς (kW) | 37 |
| Ρεύμα εισόδου (A) | 90 |
| Ρεύμα παραγωγής (α) | 75 |
| Διαστάσεις (mm) | 100 (Π) x 400 (Υ) x 305 (Β) |
| Κατηγορία τάσης (V) | Τριφασικό AC 380 V έως 480 V |
|---|---|
| Ισχύς (kW) | 37 |
| Ρεύμα εισόδου (A) | 90 |
| Ρεύμα παραγωγής (α) | 75 |
| Διαστάσεις (mm) | 100 (Π) x 400 (Υ) x 305 (Β) |
| Μοντέλο | MD200T3.7B 3.7KW |
|---|---|
| Εξουσία | 3,7 kw |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Μοντέλο | MD200S0.4B-CAN 0,4KW |
|---|---|
| Εξουσία | 0,4 kw |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Μοντέλο | MD200T2.2B 2.2KW |
|---|---|
| Εξουσία | 2,2 KW |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Μοντέλο | MD200T1.5B 1.5KW |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kw |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Μοντέλο | MD200T0,75B 0,75KW |
|---|---|
| Εξουσία | 0,75 kw |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Μοντέλο | MD200T0.4B 0.4KW |
|---|---|
| Εξουσία | 0,4 kw |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Μοντέλο | MD200S2.2B 2.2KW |
|---|---|
| Εξουσία | 2,2 KW |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |