| Μοντέλο | MD200S1.5B 1.5KW |
|---|---|
| Εξουσία | 1,5 kw |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Μοντέλο | MD200S0.75B 0.75KW |
|---|---|
| Εξουσία | 0,75 kw |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Μοντέλο | MD200S0.4B 0.4KW |
|---|---|
| Εξουσία | 0,4 kw |
| Εισαγωγή | Μονοφασικό 220V |
| Παραγωγή | Τριφασικό 0 - 220V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3.4Α |
| Σειρά | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας MD520 υψηλής απόδοσης |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 0,4 kW (περίπου 0,53 ίππους) |
| Εφαρμόσιμες μηχανές | Τριφασικοί ασύγχρονοι / Σύγχρονοι κινητήρες μόνιμου μαγνήτη |
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V (±15%), 50/60Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 1.8A |
| Σειρά | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας MD520 υψηλής απόδοσης |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 0,4 kW (περίπου 0,53 ίππους) |
| Εφαρμόσιμες μηχανές | Τριφασικοί ασύγχρονοι / Σύγχρονοι κινητήρες μόνιμου μαγνήτη |
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V (±15%), 50/60Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 1.8A |
| Σειρά | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας MD520 υψηλής απόδοσης |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 0,4 kW (περίπου 0,53 ίππους) |
| Εφαρμόσιμες μηχανές | Τριφασικοί ασύγχρονοι / Σύγχρονοι κινητήρες μόνιμου μαγνήτη |
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V (±15%), 50/60Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 1.8A |
| Σειρά | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας MD520 υψηλής απόδοσης |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 0,4 kW (περίπου 0,53 ίππους) |
| Εφαρμόσιμες μηχανές | Τριφασικοί ασύγχρονοι / Σύγχρονοι κινητήρες μόνιμου μαγνήτη |
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V (±15%), 50/60Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 1.8A |
| Σειρά | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας MD520 υψηλής απόδοσης |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 0,4 kW (περίπου 0,53 ίππους) |
| Εφαρμόσιμες μηχανές | Τριφασικοί ασύγχρονοι / Σύγχρονοι κινητήρες μόνιμου μαγνήτη |
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V (±15%), 50/60Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 1.8A |
| Σειρά | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας MD520 υψηλής απόδοσης |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 0,4 kW (περίπου 0,53 ίππους) |
| Εφαρμόσιμες μηχανές | Τριφασικοί ασύγχρονοι / Σύγχρονοι κινητήρες μόνιμου μαγνήτη |
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V (±15%), 50/60Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 1.8A |
| Σειρά | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας MD520 υψηλής απόδοσης |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 0,4 kW (περίπου 0,53 ίππους) |
| Εφαρμόσιμες μηχανές | Τριφασικοί ασύγχρονοι / Σύγχρονοι κινητήρες μόνιμου μαγνήτη |
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V (±15%), 50/60Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 1.8A |