| Μοντέλο | CS710-4T3,7GB 3,7KW |
|---|---|
| Μάρκα | Ογκώδες |
| Επίπεδο Τάσης | Τριφασικό 380V (συμβατό με ηλεκτρικό δίκτυο 400V, υποστηρίζει ευρεία περιοχή εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση σειράς | Μετατροπέας υψηλής απόδοσης ειδικής χρήσης για ανύψωση Ονομαστικό ρεύμα εξόδου: 2,1 A |
| Εφαρμόσιμη ισχύς κινητήρα | 0,75 kW (τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας) Μέθοδος ελέγχου: Διανυσματικός έλεγχος ασύγχρονου κινητήρα |
| Μοντέλο | CS710-4T2,2GB 2,2KW |
|---|---|
| Μάρκα | Ογκώδες |
| Επίπεδο Τάσης | Τριφασικό 380V (συμβατό με ηλεκτρικό δίκτυο 400V, υποστηρίζει ευρεία περιοχή εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση σειράς | Μετατροπέας υψηλής απόδοσης ειδικής χρήσης για ανύψωση Ονομαστικό ρεύμα εξόδου: 2,1 A |
| Εφαρμόσιμη ισχύς κινητήρα | 0,75 kW (τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας) Μέθοδος ελέγχου: Διανυσματικός έλεγχος ασύγχρονου κινητήρα |
| Μοντέλο | CS710-4T1,5GB 1,5KW |
|---|---|
| Μάρκα | Ογκώδες |
| Επίπεδο Τάσης | Τριφασικό 380V (συμβατό με ηλεκτρικό δίκτυο 400V, υποστηρίζει ευρεία περιοχή εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση σειράς | Μετατροπέας υψηλής απόδοσης ειδικής χρήσης για ανύψωση Ονομαστικό ρεύμα εξόδου: 2,1 A |
| Εφαρμόσιμη ισχύς κινητήρα | 0,75 kW (τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας) Μέθοδος ελέγχου: Διανυσματικός έλεγχος ασύγχρονου κινητήρα |
| Μοντέλο | CS710-4T0,7GB |
|---|---|
| Μάρκα | Ογκώδες |
| Επίπεδο Τάσης | Τριφασικό 380V (συμβατό με ηλεκτρικό δίκτυο 400V, υποστηρίζει ευρεία περιοχή εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση σειράς | Μετατροπέας υψηλής απόδοσης ειδικής χρήσης για ανύψωση Ονομαστικό ρεύμα εξόδου: 2,1 A |
| Εφαρμόσιμη ισχύς κινητήρα | 0,75 kW (τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας) Μέθοδος ελέγχου: Διανυσματικός έλεγχος ασύγχρονου κινητήρα |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |