| Voltage Class (V) | Three-phase AC 380 V To 480 V |
|---|---|
| Power (kW) | 37 |
| Input Current (A) | 90 |
| Output Current (A) | 75 |
| Dimensions (mm) | 100 (W) X 400 (H) X 305 (D) |
| Voltage Class (V) | Three-phase AC 380 V To 480 V |
|---|---|
| Power (kW) | 37 |
| Input Current (A) | 90 |
| Output Current (A) | 75 |
| Dimensions (mm) | 100 (W) X 400 (H) X 305 (D) |
| Voltage Class (V) | Three-phase AC 380 V To 480 V |
|---|---|
| Power (kW) | 37 |
| Input Current (A) | 90 |
| Output Current (A) | 75 |
| Dimensions (mm) | 100 (W) X 400 (H) X 305 (D) |
| Model | MD200T3.7B 3.7KW |
|---|---|
| Power | 3.7kW |
| Input | Single-phase 220V |
| Output | Three-phase 0 - 220V |
| Rated Current | 3.4A |
| Model | MD200S0.4B-CAN 0.4KW |
|---|---|
| Power | 0.4kW |
| Input | Single-phase 220V |
| Output | Three-phase 0 - 220V |
| Rated Current | 3.4A |
| Model | MD200T2.2B 2.2KW |
|---|---|
| Power | 2.2kW |
| Input | Single-phase 220V |
| Output | Three-phase 0 - 220V |
| Rated Current | 3.4A |
| Model | MD200T1.5B 1.5KW |
|---|---|
| Power | 1.5kW |
| Input | Single-phase 220V |
| Output | Three-phase 0 - 220V |
| Rated Current | 3.4A |
| Model | MD200T0.75B 0.75KW |
|---|---|
| Power | 0.75kW |
| Input | Single-phase 220V |
| Output | Three-phase 0 - 220V |
| Rated Current | 3.4A |
| Model | MD200T0.4B 0.4KW |
|---|---|
| Power | 0.4kW |
| Input | Single-phase 220V |
| Output | Three-phase 0 - 220V |
| Rated Current | 3.4A |
| Model | MD200S2.2B 2.2KW |
|---|---|
| Power | 2.2kW |
| Input | Single-phase 220V |
| Output | Three-phase 0 - 220V |
| Rated Current | 3.4A |