| Szereg | MD520 Wysokowydajny wektorowy przetwornica częstotliwości |
|---|---|
| Moc znamionowa | 0,4 kW (około 0,53 KM) |
| Stosowane silniki | Trójfazowe silniki asynchroniczne / silniki synchroniczne z magnesami trwałymi |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V (±15%), 50/60 Hz |
| Znamionowy prąd wejściowy | 1.8A |
| Szereg | MD520 Wysokowydajny wektorowy przetwornica częstotliwości |
|---|---|
| Moc znamionowa | 0,4 kW (około 0,53 KM) |
| Stosowane silniki | Trójfazowe silniki asynchroniczne / silniki synchroniczne z magnesami trwałymi |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V (±15%), 50/60 Hz |
| Znamionowy prąd wejściowy | 1.8A |
| Szereg | MD520 Wysokowydajny wektorowy przetwornica częstotliwości |
|---|---|
| Moc znamionowa | 0,4 kW (około 0,53 KM) |
| Stosowane silniki | Trójfazowe silniki asynchroniczne / silniki synchroniczne z magnesami trwałymi |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V (±15%), 50/60 Hz |
| Znamionowy prąd wejściowy | 1.8A |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie wejściowe | 200-480V AC |
| Model | CS710-4T22GB 22KW |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |
| Model | CS710-4T18.5GB 18,5KW |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |
| Model | CS710-4T15GB 15KW |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |
| Model | CS710-4T11GB 11KW |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |
| Model | CS710-4T7.5GB 7,5KW |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |
| Model | CS710-4T5.5GB 5,5KW |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |