| Model | CS710-4T3.7GB 3,7KW |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |
| Model | CS710-4T2.2GB 2,2KW |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |
| Model | CS710-4T1.5GB 1,5KW |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |
| Model | CS710-4T0.7 GB |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |