| Punkty wyjściowe | 20 |
|---|---|
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| Język programowania | Logika drabinkowa, tekst strukturalny |
| Zakres częstotliwości | 0-400 Hz |
| Moc | 2 |
| Początkowy moment obrotowy | Do 150% przy 0,5 Hz (VFD) |
|---|---|
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, port szeregowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Zniekształcenia harmoniczne | <5% |
| Marka | INWT |
|---|---|
| Model | GD270-030-4 |
| Moc | 30KW |
| woltaż | trójfazowe 380 V |
| Typ | Specjalistyczne przetwornice częstotliwości do wentylatorów i pomp |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |