| Σημεία Εξόδου | 20 |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
| Εξουσία | 2 |
| Ροπή εκκίνησης | Έως 150% στα 0,5 Hz (VFD) |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Αρμονική παραμόρφωση | <5% |
| Μάρκα | ΕΝΤ |
|---|---|
| Μοντέλο | GD270-030-4 |
| Εξουσία | 30 KW |
| Δυναμικό | Τριφογενής 380v |
| Τύπος | Εξειδικευμένος μετατροπέας συχνότητας για ανεμιστήρες και αντλίες |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |