| Μάρκα | ΕΝΤ |
|---|---|
| Μοντέλο | GD20-1R5G-S2 |
| Εξουσία | 1,5 kw |
| Δυναμικό | Μονοφασικό 220V |
| Τύπος | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας γενικής χρήσης, σταθερή ροπή |
| Μάρκα | Ογκώδες |
|---|---|
| Μοντέλο | MD500T3,7GB |
| Εξουσία | 3,7 kw |
| Δυναμικό | Τριφασικό 380V (380 - 480V) |
| Τύπος | Μετατροπέας διανυσματικής συχνότητας γενικής χρήσης υψηλής απόδοσης (τύπου σταθερής ροπής G) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Τύπος οθόνης | LED ή LCD |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
|---|---|
| Βαθμολογία ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Αρμονικός Μετριασμός | Επιλογές ενσωματωμένου αντιδραστήρα ή φίλτρου |
| Χαρακτηριστικά Ασφαλείας | Προστασία από υπερένταση, υπέρταση, υπόταση, βραχυκύκλωμα |
| Μάρκα | ΕΝΤ |
|---|---|
| Μοντέλο | GD20-2R2G-4 |
| Εξουσία | 2,2 KW |
| Δυναμικό | Τριφογενής 380v |
| Τύπος | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας γενικής χρήσης (σταθερή ροπή) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200-480V εναλλασσόμενη |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Υγρασία | 0-95% μη συμπύκνωση |
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικό φίλτρο |
| Μάρκα | Ογκώδες |
|---|---|
| Μοντέλο | MD500T 2,2 GB |
| Εξουσία | 2,2 KW |
| Τύπος | Μετατροπέας διανυσματικής συχνότητας γενικής χρήσης υψηλής απόδοσης (τύπου σταθερής ροπής G) |
| Ρεύμα εξόδου | 5.3Α |
| Μάρκα | ΕΝΤ |
|---|---|
| Μοντέλο | GD20-0R4G-S2 |
| Εξουσία | 0,4 kw |
| Δυναμικό | Μονοφασικό 220V |
| Τύπος | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας γενικής χρήσης |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Αρμονική παραμόρφωση | <5% |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0 έως 400 Hz |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |