| Model | MD200S1.5B 1,5KW |
|---|---|
| Moc | 1,5 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200S0.75B 0,75 kW |
|---|---|
| Moc | 0,75 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200S0.4B 0,4 kW |
|---|---|
| Moc | 0,4 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Szereg | MD520 Wysokowydajny wektorowy przetwornica częstotliwości |
|---|---|
| Moc znamionowa | 0,4 kW (około 0,53 KM) |
| Stosowane silniki | Trójfazowe silniki asynchroniczne / silniki synchroniczne z magnesami trwałymi |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V (±15%), 50/60 Hz |
| Znamionowy prąd wejściowy | 1.8A |
| Szereg | MD520 Wysokowydajny wektorowy przetwornica częstotliwości |
|---|---|
| Moc znamionowa | 0,4 kW (około 0,53 KM) |
| Stosowane silniki | Trójfazowe silniki asynchroniczne / silniki synchroniczne z magnesami trwałymi |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V (±15%), 50/60 Hz |
| Znamionowy prąd wejściowy | 1.8A |
| Szereg | MD520 Wysokowydajny wektorowy przetwornica częstotliwości |
|---|---|
| Moc znamionowa | 0,4 kW (około 0,53 KM) |
| Stosowane silniki | Trójfazowe silniki asynchroniczne / silniki synchroniczne z magnesami trwałymi |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V (±15%), 50/60 Hz |
| Znamionowy prąd wejściowy | 1.8A |
| Szereg | MD520 Wysokowydajny wektorowy przetwornica częstotliwości |
|---|---|
| Moc znamionowa | 0,4 kW (około 0,53 KM) |
| Stosowane silniki | Trójfazowe silniki asynchroniczne / silniki synchroniczne z magnesami trwałymi |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V (±15%), 50/60 Hz |
| Znamionowy prąd wejściowy | 1.8A |
| Szereg | MD520 Wysokowydajny wektorowy przetwornica częstotliwości |
|---|---|
| Moc znamionowa | 0,4 kW (około 0,53 KM) |
| Stosowane silniki | Trójfazowe silniki asynchroniczne / silniki synchroniczne z magnesami trwałymi |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V (±15%), 50/60 Hz |
| Znamionowy prąd wejściowy | 1.8A |
| Szereg | MD520 Wysokowydajny wektorowy przetwornica częstotliwości |
|---|---|
| Moc znamionowa | 0,4 kW (około 0,53 KM) |
| Stosowane silniki | Trójfazowe silniki asynchroniczne / silniki synchroniczne z magnesami trwałymi |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V (±15%), 50/60 Hz |
| Znamionowy prąd wejściowy | 1.8A |
| Szereg | MD520 Wysokowydajny wektorowy przetwornica częstotliwości |
|---|---|
| Moc znamionowa | 0,4 kW (około 0,53 KM) |
| Stosowane silniki | Trójfazowe silniki asynchroniczne / silniki synchroniczne z magnesami trwałymi |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V (±15%), 50/60 Hz |
| Znamionowy prąd wejściowy | 1.8A |