| Model | MD200S1.5B 1,5 kW |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| Invoer | Eenfasige 220V |
| Uitvoer | Driefasig 0 - 220V |
| Nominale stroom | 3.4A |
| Model | MD200S0,75B 0,75 kW |
|---|---|
| Stroom | 0,75 kW |
| Invoer | Eenfasige 220V |
| Uitvoer | Driefasig 0 - 220V |
| Nominale stroom | 3.4A |
| Model | MD200S0.4B 0,4 kW |
|---|---|
| Stroom | 0,4 kW |
| Invoer | Eenfasige 220V |
| Uitvoer | Driefasig 0 - 220V |
| Nominale stroom | 3.4A |
| Serie | MD520 Krachtige vectorfrequentieomvormer |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 0,4 kW (ongeveer 0,53 pk) |
| Toepasselijke motoren | Driefasige asynchrone / synchrone motoren met permanente magneet |
| Ingangsspanning | Driefasig AC 380V (±15%), 50/60Hz |
| Nominale invoerstroom | 1.8A |
| Serie | MD520 Krachtige vectorfrequentieomvormer |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 0,4 kW (ongeveer 0,53 pk) |
| Toepasselijke motoren | Driefasige asynchrone / synchrone motoren met permanente magneet |
| Ingangsspanning | Driefasig AC 380V (±15%), 50/60Hz |
| Nominale invoerstroom | 1.8A |
| Serie | MD520 Krachtige vectorfrequentieomvormer |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 0,4 kW (ongeveer 0,53 pk) |
| Toepasselijke motoren | Driefasige asynchrone / synchrone motoren met permanente magneet |
| Ingangsspanning | Driefasig AC 380V (±15%), 50/60Hz |
| Nominale invoerstroom | 1.8A |
| Serie | MD520 Krachtige vectorfrequentieomvormer |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 0,4 kW (ongeveer 0,53 pk) |
| Toepasselijke motoren | Driefasige asynchrone / synchrone motoren met permanente magneet |
| Ingangsspanning | Driefasig AC 380V (±15%), 50/60Hz |
| Nominale invoerstroom | 1.8A |
| Serie | MD520 Krachtige vectorfrequentieomvormer |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 0,4 kW (ongeveer 0,53 pk) |
| Toepasselijke motoren | Driefasige asynchrone / synchrone motoren met permanente magneet |
| Ingangsspanning | Driefasig AC 380V (±15%), 50/60Hz |
| Nominale invoerstroom | 1.8A |
| Serie | MD520 Krachtige vectorfrequentieomvormer |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 0,4 kW (ongeveer 0,53 pk) |
| Toepasselijke motoren | Driefasige asynchrone / synchrone motoren met permanente magneet |
| Ingangsspanning | Driefasig AC 380V (±15%), 50/60Hz |
| Nominale invoerstroom | 1.8A |
| Serie | MD520 Krachtige vectorfrequentieomvormer |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 0,4 kW (ongeveer 0,53 pk) |
| Toepasselijke motoren | Driefasige asynchrone / synchrone motoren met permanente magneet |
| Ingangsspanning | Driefasig AC 380V (±15%), 50/60Hz |
| Nominale invoerstroom | 1.8A |