| Klasa napięcia (V) | Trójfazowy prąd przemienny 380 V do 480 V |
|---|---|
| Moc (kW) | 37 |
| Prąd wejściowy (A) | 90 |
| Prąd wyjściowy (A) | 75 |
| Wymiary (mm) | 100 (szer.) x 400 (wys.) x 305 (gł.) |
| Klasa napięcia (V) | Trójfazowy prąd przemienny 380 V do 480 V |
|---|---|
| Moc (kW) | 37 |
| Prąd wejściowy (A) | 90 |
| Prąd wyjściowy (A) | 75 |
| Wymiary (mm) | 100 (szer.) x 400 (wys.) x 305 (gł.) |
| Klasa napięcia (V) | Trójfazowy prąd przemienny 380 V do 480 V |
|---|---|
| Moc (kW) | 37 |
| Prąd wejściowy (A) | 90 |
| Prąd wyjściowy (A) | 75 |
| Wymiary (mm) | 100 (szer.) x 400 (wys.) x 305 (gł.) |
| Model | MD200T3.7B 3,7 kW |
|---|---|
| Moc | 3,7 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200S0.4B-CAN 0,4KW |
|---|---|
| Moc | 0,4 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200T2.2B 2,2KW |
|---|---|
| Moc | 2,2 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200T1.5B 1,5KW |
|---|---|
| Moc | 1,5 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200T0.75B 0,75KW |
|---|---|
| Moc | 0,75 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200T0.4B 0,4KW |
|---|---|
| Moc | 0,4 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |
| Model | MD200S2.2B 2,2KW |
|---|---|
| Moc | 2,2 kW |
| Wejście | Jednopasowe 220V |
| Wyjście | Trójfazowe 0 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 3.4A |