| Napięcie wejściowe (V) | AC 3PH 380~480V Napięcie znamionowe: 380V |
|---|---|
| Dopuszczalne są przejściowe wahania napięcia | -15%~+10% |
| Prąd wejściowy (A) | Patrz tabela parametrów znamionowych GD270 |
| Częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres 47 ~ 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe (v) | 0~Napięcie wejściowe |
| Napięcie wejściowe (V) | AC 3PH 380~480V Napięcie znamionowe: 380V |
|---|---|
| Dopuszczalne są przejściowe wahania napięcia | -15%~+10% |
| Prąd wejściowy (A) | Patrz tabela parametrów znamionowych GD270 |
| Częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres 47 ~ 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe (v) | 0~Napięcie wejściowe |
| Napięcie wejściowe (V) | AC 3PH 380~480V Napięcie znamionowe: 380V |
|---|---|
| Dopuszczalne są przejściowe wahania napięcia | -15%~+10% |
| Prąd wejściowy (A) | Patrz tabela parametrów znamionowych GD270 |
| Częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres 47 ~ 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe (v) | 0~Napięcie wejściowe |
| Klasa napięcia (V) | Trójfazowy prąd przemienny 380 V do 480 V |
|---|---|
| Moc (kW) | 37 |
| Prąd wejściowy (A) | 90 |
| Prąd wyjściowy (A) | 75 |
| Wymiary (mm) | 100 (szer.) x 400 (wys.) x 305 (gł.) |
| Klasa napięcia (V) | Trójfazowy prąd przemienny 380 V do 480 V |
|---|---|
| Moc (kW) | 37 |
| Prąd wejściowy (A) | 90 |
| Prąd wyjściowy (A) | 75 |
| Wymiary (mm) | 100 (szer.) x 400 (wys.) x 305 (gł.) |
| Klasa napięcia (V) | Trójfazowy prąd przemienny 380 V do 480 V |
|---|---|
| Moc (kW) | 37 |
| Prąd wejściowy (A) | 90 |
| Prąd wyjściowy (A) | 75 |
| Wymiary (mm) | 100 (szer.) x 400 (wys.) x 305 (gł.) |
| Klasa napięcia (V) | Trójfazowy prąd przemienny 380 V do 480 V |
|---|---|
| Moc (kW) | 37 |
| Prąd wejściowy (A) | 90 |
| Prąd wyjściowy (A) | 75 |
| Wymiary (mm) | 100 (szer.) x 400 (wys.) x 305 (gł.) |
| Klasa napięcia (V) | Trójfazowy prąd przemienny 380 V do 480 V |
|---|---|
| Moc (kW) | 37 |
| Prąd wejściowy (A) | 90 |
| Prąd wyjściowy (A) | 75 |
| Wymiary (mm) | 100 (szer.) x 400 (wys.) x 305 (gł.) |
| Klasa napięcia (V) | Trójfazowy prąd przemienny 380 V do 480 V |
|---|---|
| Moc (kW) | 37 |
| Prąd wejściowy (A) | 90 |
| Prąd wyjściowy (A) | 75 |
| Wymiary (mm) | 100 (szer.) x 400 (wys.) x 305 (gł.) |
| Klasa napięcia (V) | Trójfazowy prąd przemienny 380 V do 480 V |
|---|---|
| Moc (kW) | 37 |
| Prąd wejściowy (A) | 90 |
| Prąd wyjściowy (A) | 75 |
| Wymiary (mm) | 100 (szer.) x 400 (wys.) x 305 (gł.) |