| Τάση εισαγωγής (β) | AC 3PH 380~480V Ονομαστική τάση: 380V |
|---|---|
| Επιτρέπονται μεταβατικές διακυμάνσεις τάσης | -15%~+10% |
| Ρεύμα εισόδου (A) | Ανατρέξτε στον πίνακα ονομαστικών παραμέτρων GD270 |
| Συχνότητα εισαγωγής (Hz) | 50Hz ή 60Hz, επιτρεπόμενο εύρος 47~63Hz |
| Τάση εξόδου (v) | 0~Η τάση εισόδου |
| Τάση εισαγωγής (β) | AC 3PH 380~480V Ονομαστική τάση: 380V |
|---|---|
| Επιτρέπονται μεταβατικές διακυμάνσεις τάσης | -15%~+10% |
| Ρεύμα εισόδου (A) | Ανατρέξτε στον πίνακα ονομαστικών παραμέτρων GD270 |
| Συχνότητα εισαγωγής (Hz) | 50Hz ή 60Hz, επιτρεπόμενο εύρος 47~63Hz |
| Τάση εξόδου (v) | 0~Η τάση εισόδου |
| Τάση εισαγωγής (β) | AC 3PH 380~480V Ονομαστική τάση: 380V |
|---|---|
| Επιτρέπονται μεταβατικές διακυμάνσεις τάσης | -15%~+10% |
| Ρεύμα εισόδου (A) | Ανατρέξτε στον πίνακα ονομαστικών παραμέτρων GD270 |
| Συχνότητα εισαγωγής (Hz) | 50Hz ή 60Hz, επιτρεπόμενο εύρος 47~63Hz |
| Τάση εξόδου (v) | 0~Η τάση εισόδου |
| Κατηγορία τάσης (V) | Τριφασικό AC 380 V έως 480 V |
|---|---|
| Ισχύς (kW) | 37 |
| Ρεύμα εισόδου (A) | 90 |
| Ρεύμα παραγωγής (α) | 75 |
| Διαστάσεις (mm) | 100 (Π) x 400 (Υ) x 305 (Β) |
| Κατηγορία τάσης (V) | Τριφασικό AC 380 V έως 480 V |
|---|---|
| Ισχύς (kW) | 37 |
| Ρεύμα εισόδου (A) | 90 |
| Ρεύμα παραγωγής (α) | 75 |
| Διαστάσεις (mm) | 100 (Π) x 400 (Υ) x 305 (Β) |
| Κατηγορία τάσης (V) | Τριφασικό AC 380 V έως 480 V |
|---|---|
| Ισχύς (kW) | 37 |
| Ρεύμα εισόδου (A) | 90 |
| Ρεύμα παραγωγής (α) | 75 |
| Διαστάσεις (mm) | 100 (Π) x 400 (Υ) x 305 (Β) |
| Κατηγορία τάσης (V) | Τριφασικό AC 380 V έως 480 V |
|---|---|
| Ισχύς (kW) | 37 |
| Ρεύμα εισόδου (A) | 90 |
| Ρεύμα παραγωγής (α) | 75 |
| Διαστάσεις (mm) | 100 (Π) x 400 (Υ) x 305 (Β) |
| Κατηγορία τάσης (V) | Τριφασικό AC 380 V έως 480 V |
|---|---|
| Ισχύς (kW) | 37 |
| Ρεύμα εισόδου (A) | 90 |
| Ρεύμα παραγωγής (α) | 75 |
| Διαστάσεις (mm) | 100 (Π) x 400 (Υ) x 305 (Β) |
| Κατηγορία τάσης (V) | Τριφασικό AC 380 V έως 480 V |
|---|---|
| Ισχύς (kW) | 37 |
| Ρεύμα εισόδου (A) | 90 |
| Ρεύμα παραγωγής (α) | 75 |
| Διαστάσεις (mm) | 100 (Π) x 400 (Υ) x 305 (Β) |
| Κατηγορία τάσης (V) | Τριφασικό AC 380 V έως 480 V |
|---|---|
| Ισχύς (kW) | 37 |
| Ρεύμα εισόδου (A) | 90 |
| Ρεύμα παραγωγής (α) | 75 |
| Διαστάσεις (mm) | 100 (Π) x 400 (Υ) x 305 (Β) |