| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
|---|---|
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Σημεία εισόδου | 16DI |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Βάρος | 2,5 κιλά |
| Αριθμός_I/O_Points | 128 |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Σημεία Εξόδου | 24DO |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και φυσικού αερίου, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Επίδειξη | 7 |
|---|---|
| Πίνακας αφής | ΕΝΑ |
| Μνήμη | 1 |
| Εξουσία | 2 |
| Προστασία | εγώ |
| CPU_Type | CPU 1214C |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Βάρος | 0,46 κιλά |
| Χρώμα | Κανονικός |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση λειτουργίας | Έως 36 kV |
| Περιβαλλοντική λειτουργούσα θερμοκρασία | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Εύρος συχνότητας εξόδου | 0 έως 400 Hz |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131, ISO 9001 |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| Ροπή εκκίνησης | Έως 150% στα 0,5 Hz (VFD) |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Αρμονική παραμόρφωση | <5% |