| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
|---|---|
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα | Modbus, Profibus, CANopen |
| Χωρητικότητα μνήμης | 128 MB RAM, 128 MB Flash |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Διαστάσεις | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Μέθοδος εισαγωγής | Χωρητική αφή |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Μέθοδος εισαγωγής | Αγγίξτε, Κουμπιά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 190mm x 140mm x 40mm |
| Χωρητικότητα μνήμης | ΛΆΜΨΗ 128 ΜΒ |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
|---|---|
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Τροφοδοτικό | 24 V DC |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Επικοινωνιακά λιμάνια | Ethernet, USB, RS-232, RS-485 |
| Διαστάσεις | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Χωρητικότητα μνήμης | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Μνήμη | 256 MB RAM, 512 MB Flash |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
| Τύπος οθόνης | Χρώμα LCD TFT |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
|---|---|
| Διασύνδεση χρήστη | HMI (Human Machine Interface), Οθόνη αφής |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |
| Υποστήριξη πρωτοκόλλου | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Επίδειξη | 7 |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | χιλιοστά του δευτερολέπτου |
| Επίδειξη | 7 |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Πλάτος | 22,5 χιλ. |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Μοντέλο | S7-1200 |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |