| Nazwa produktu | Interfejs człowiek-maszyna (HMI) |
|---|---|
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Obsługiwane protokoły | Modbus, Profibus, CANopen |
| Pojemność pamięci | 128 MB RAM, 128 MB Flash |
| Napięcie robocze | 24 V DC |
| Wymiary | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Metoda wprowadzania | Dotyk pojemnościowy |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| Waga | 500 gramów |
| Metoda wprowadzania | Dotyk, przyciski |
|---|---|
| Wymiary | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Pojemność pamięci | 128 Mb FLASH |
| Nazwa produktu | Interfejs człowiek-maszyna (HMI) |
| Temperatura przechowywania | -30 ° C do 70 ° C. |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
|---|---|
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Zasilanie | 24 V DC |
| Nazwa produktu | Interfejs człowiek-maszyna (HMI) |
| Zakres temperatur przechowywania | -30 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Porty komunikacyjne | Ethernet, USB, RS-232, RS-485 |
| Wymiary | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Pojemność pamięci | 128MB RAM, 256MB Flash |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
|---|---|
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Pamięć | 256MB RAM, 512MB Flash |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LCD |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
| Integracja | SCADA, systemy MES |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Typ wyjścia | Przekaźnik, tranzystor, analogowy |
|---|---|
| Userinterface | HMI (interfejs człowiek-maszyna), ekran dotykowy |
| Język programowania | Logika drabinkowa, tekst strukturalny |
| Obsługa protokołu | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Wyświetlacz | 7 |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
|---|---|
| Czas reakcji | milisekundy |
| Wyświetlacz | 7 |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Szerokość | 22,5 mm |
| Nr części | 200-595-072-122 Procesor VM600 |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |